Sada leštiacich kotúčov s adaptérom 9ks + kotúč 80mm + adaptér M14

Neohodnotené
Značka: AMiO
6,62 € –25 %
Sada leštiacich kotúčov s adaptérom 9ks + kotúč 80mm + adaptér M14
6,62 € –25 % 4,95 € 4,13 € bez DPH 4,95 € / 1 ks
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Edukácia a informovanosť
Špičková edukácia
a informovanosť
Záruka kvality anajlepšej ceny
Záruka kvality
a najlepšej ceny
Garancia rýchleho a spoľahlivého doručenia
Garancia rýchleho
a spoľahlivého doručenia

Podrobný popis

Popis produktu 

CELÁ SADA

8 leštiacich hubiek 80mm + leštiaca kožušina + kotúč na suchý zips + adaptér

Sadou leštiacich hubiek a kotúčov s adaptérmi, vyleštíte lak v aute aj z ťažko dostupných miest! Súprava má špongie rôznej tvrdosti a štruktúry, čo vám umožní vykonávať všetky fázy leštenia. Špongie sa pripevňujú pomocou suchého zipsu na disk, ktorý je súčasťou súpravy, ktorý môžete pohodlne nainštalovať do vašej vŕtačky, skrutkovača alebo leštiaceho zariadenia.

 

Vlastnosti sady: 

Sada leštiacich hubiek fi 80mm

Špongie rôznej tvrdosti a štruktúry, vysoká účinnosť leštenia - možnosť výberu optimálnej špongie pre danú úlohu (druh použitého leštidla, spôsob leštenia, tvar lešteného povrchu, stupeň poškodenia / poškriabania laku)

Upevnenie pomocou suchého zipsu na kotúč tlmiaci nárazy, ktorý je súčasťou súpravy.

Rýchla a jednoduchá montáž tlmičového kotúča na vŕtačku, skrutkovač alebo leštičku pomocou univerzálneho adaptéra M14, ktorý je súčasťou súpravy

Každa hubka má iný tvar a veľkosť, vďaka čomu je každá hubka vhodná na iné úlohy. Ak máte k svojmu skrutkovaču súpravu nadstavcov na bity, dajú sa použiť aj na pripojenie našich bitov, aby ste sa dostali aj na ťažšie dostupné miesta.

Každá kefa / hubka má inú tvrdosť a hrúbku, vďaka čomu je vhodná na čistenie iného typu povrchu. Nižšie uvádzame zoznam s príkladom použitia každého z nich

Čierna - mäkká špongia. Používa sa na dokončovacie leštenie, dodáva lesk a plnú farbu laku.

Modrá - mäkká špongia na dokončovacie leštenie. Je nevyhnutný na odstránenie hologramového efektu vyplývajúceho z počiatočného leštenia a lesku, dokonca aj na tmavých farbách.

Červená - vďaka svojej štruktúre je ideálna na prácu s leštiacimi produktmi so strednou silou oderu. Odstraňuje chyby laku a poskytuje dobrú povrchovú úpravu. Rozotiera leštiacu pastu, čím znižuje zvyšky po leštení

Oranžová - na leštenie všetkých lakovaných povrchov. Perfektne sa kombinuje s lakmi s vysokým leskom, UV lakmi, minerálnymi materiálmi alebo akrylovým sklom. Perfektné na leštenie efektu tzv pomarančovú kôru a leštenie do vysokého lesku.

Oranžová - používa sa na nanášanie a predleštenie laku. Zvyšuje abrazívne vlastnosti agresívnych leštiacich produktov.

Kožušina - Odporúča sa najmä na odstránenie najväčších škrabancov a defektov laku. Charakteristickým znakom leštiace kožušiny je minimalizácia rizika prehriatia lešteného prvku vyplývajúceho z dokonalého odvodu tepla pri leštení.

Dodatočné parametre

Kategória: Náradie a vybavenie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.174 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: