Dobrý deň prajeme, V dňoch od 5.7.2024 do 16.7.2024 budeme v dovolenkovom režime a preto všetky objednávky budeme riešiť následne 17.7.2024. Ďakujeme za porozumenie :)
1 položiek celkom
ako to funguje
4,08 € bez DPH
4,90 €

Plug&Play monitorovacie zariadenie Bez zložitej montáže - jednoducho zasuniete do OBD zásuvky a hneď môžete sledovať vaše vozidlo v telefóne alebo na PC          Bez dlhodobej...

Kód: 76

Prečo je dobré mať GPS monitorovanie vozidiel: Výhody GPS technológie pre vašu flotilu

V dnešnej dobe, keď je efektivita a bezpečnosť v podnikaní kľúčová, sa GPS monitorovanie vozidiel stáva neoddeliteľnou súčasťou mnohých podnikov. Využitie mocnej GPS technológie vám umožní udržať vašu flotilu neustále pod kontrolou. Naše GPS monitorovacie systémy ponúkajú nielen presnú GPS navigáciu pre jednoduchšie cestovanie, ale aj pokročilé funkcie monitorovania, ktoré vám poskytnú kompletný prehľad o polohe a využití vašich vozidiel.

Detailný pohľad na každé vozidlo: S našimi GPS lokátormi získate detailný pohľad na každé vozidlo vo vašej flotile. Tieto malé, ale výkonné zariadenia sú nenápadné a ľahko sa inštalujú do akéhokoľvek typu vozidla. GPS tracker je ideálnym nástrojom pre sledovanie v reálnom čase, poskytujúc vám neustále aktualizácie o polohe, rýchlosti a správaní vodiča.

Bezpečnosť a pokoj na cestách: Pre individuálne použitie, GPS do auta je neoceniteľným pomocníkom. Poskytuje nielen navigáciu, ale aj pokoj mysle vďaka funkcii monitorovania. Či už ste na ceste do práce alebo na rodinnom výlete, môžete byť istí, že vaša poloha a trasa sú neustále monitorované pre vašu bezpečnosť.

Intuitívne a ľahko použiteľné systémy: Naše systémy sú navrhnuté tak, aby boli intuitívne a ľahko použiteľné. Môžete začať sledovať svoje vozidlá okamžite, bez potreby zložitého nastavovania. S naším GPS monitorovacím systémom získate nielen dôležité informácie o polohe, ale aj cenné údaje, ktoré môžete využiť pre zlepšenie efektivity a zníženie prevádzkových nákladov.

Investícia do budúcnosti: Investícia do GPS monitorovania vozidiel je investíciou do bezpečnosti, efektivity a budúcnosti vášho podnikania. Objavte, ako môže GPS monitorovanie zmeniť spôsob, akým riadite svoje vozidlá a zjednodušiť každodenné operácie.

V Triveo.sk sme hrdí na to, že vám môžeme ponúknuť špičkové riešenia v oblasti GPS monitorovania od GPS365 (made in Austria). Naše produkty sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám moderného podnikania a zároveň poskytovali pokoj a bezpečnosť pre individuálnych používateľov. V ponuke máme krátkodobý prenájom GPS zariadenia alebo aj trvalé GPS monitorovanie Objavte moc GPS technológie a udržte svoju flotilu vždy pod kontrolou.

 

Edukácia a informovanosť
Špičková edukácia
a informovanosť
Záruka kvality anajlepšej ceny
Záruka kvality
a najlepšej ceny
Odborné poradenstvo a zákaznícka podpora
Odborné poradenstvo
a zákaznícka podpora
Garancia rýchleho a spoľahlivého doručenia
Garancia rýchleho
a spoľahlivého doručenia