Dobrý deň prajeme, V dňoch od 5.7.2024 do 16.7.2024 budeme v dovolenkovom režime a preto všetky objednávky budeme riešiť následne 17.7.2024. Ďakujeme za porozumenie :)

Naše výhody

Prečo si vybrať nás? Pozrite sa na naše výhody!

V Triveo.sk sme hrdí na našu dlhoročnú prax v oblasti automobilového priemyslu. Naša skúsenosť a odborné znalosti nám umožňujú poskytovať vám nielen produkty najvyššej kvality, ale aj odborné poradenstvo, ktoré vám pomôže nájsť presne to, čo potrebujete pre váš automobil.

Chápeme, že v dnešnom rýchlom svete je čas cenný, preto ponúkame možnosť osobného odberu, aby ste mohli mať svoje produkty k dispozícii ihneď, keď ich potrebujete. Okrem toho sa zameriavame na rýchle dodanie všetkých našich produktov, takže môžete očakávať, že vaša objednávka príde včas, bez zbytočných odkladov.

Pre našich zákazníkov v Bratislave ponúkame špeciálnu službu - rozvoz priamo k vám. Toto je súčasťou nášho záväzku poskytovať vynikajúci zákaznícky servis a zabezpečiť, aby vaše nákupy boli čo najpohodlnejšie.

Napokon, náš predaj nie je obmedzený len na Bratislavu. Sme hrdí na to, že naše produkty a služby sú dostupné pre zákazníkov po celej Slovenskej republike. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, môžete sa spoľahnúť na to, že Triveo.sk je tu pre vás.