Dobrý deň prajeme, V dňoch od 5.7.2024 do 16.7.2024 budeme v dovolenkovom režime a preto všetky objednávky budeme riešiť následne 17.7.2024. Ďakujeme za porozumenie :)

Majstrovstvá sveta v hokeji 2024: Buďte pripravení s Triveo.sk!

Hokejová horúčka sa blíži! Pripravte sa na Majstrovstvá sveta v hokeji 2024 s autopríslušenstvom a doplnkami z Triveo.sk. Či už budete fandiť na štadiónoch alebo doma, my vám pomôžeme vytvoriť dokonalú atmosféru. Nezmeškajte túto príležitosť a objednajte si už dnes všetko potrebné!

MS hokej 2024

🏒 Hokejová horúčka je znovu v plnom prúde! Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2024 sa nezadržateľne blížia a fanúšikovia po celom Slovensku sú v očakávaní. Táto obrovská udalosť nie je len o samotnom športovom zážitku, ale aj o súdržnosti, vášni a zábave, ktoré tento šport prináša. Či už budete sledovať zápasy naživo alebo v pohodlí vášho domova, v Triveo.sk máme všetko, čo potrebujete na maximálny hokejový zážitok.

Krátke predstavenie MS v hokeji 2024

Tohtoročné majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji sa budú konať od 10. do 26. mája v Česku. Najlepšie národné tímy sveta sa zídu, aby súperili o túto prestížnu trofej. Zápasy MS sa budú odohrávať v Ostrave a Prahe.

Význam udalosti pre hokejových fanúšikov

Pre mnohých fanúšikov nie je hokej len hrou - je to vášeň, ktorá spája rodiny, priateľov a celé mestá. Majstrovstvá sveta v hokeji sú čarovným časom, keď sa môžeme spoločne tešiť z každého gólu, obdivovania a napätia. Je to príležitosť prejaviť svoju národnú hrdosť a energiu priamo na štadiónoch alebo pri spoločnom sledovaní v obývačkách či baroch.

🛒 A práve tu prichádza na rad Triveo.sk, váš obľúbený e-shop s autopríslušenstvom, doplnkami a ďalšími nutnými vychytávkami ako sú poťahy na volant od Maria Cavallo. Či už cestujete na zápasy alebo ich budete sledovať z domu, máme pre vás tie správne produkty, ktoré urobia váš hokejový zážitok nezabudnuteľným.

Pre fanúšikov na cestách

⛽ Nič nie je vzrušujúcejšie ako byť súčasťou hokejovej atmosféry priamo na štadióne. Ak patríte k fanúšikom, ktorí sa chystajú navštíviť majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2024 naživo, prípravy na cestu sú kľúčové. Od batožinových boxov a strešných nosičov až po kozmetiku na vozidlá a praktické doplnky, v Triveo.sk máme všetko, čo potrebujete pre bezstarostnú a pohodlnú cestu.

Produkty, ktoré spríjemnia vašu cestu:

 • 📦 Batožinové boxy a strešné nosiče pre extra úložný priestor
 • 🧭 Držiaky na mobily a GPS tracker pre monitorovanie vozidla
 • Motorové oleje a kvapaliny pre hladký chod vášho vozidla
 • 🚿 Autokozmetika na udržiavanie čistého a žiarivého auta

SHELL Helix HX8 ECT 5W-30 5L

SHELL Helix HX8 ECT 5W-30 5L - môžete mať u seba do 2-3 dní

Pre fanúšikov doma

Nemusíte byť priamo na štadióne, aby ste si užili hokejovú atmosféru naplno! Dokonca aj zo svojej obývačky môžete pretvoriť sledovanie zápasov na nezabudnuteľný zážitok s trochou kreativity a správnymi doplnkami z Triveo.sk.

Vytvorte dokonalé fanúšikovské prostredie:

 • 🎽 Ozdobte svoje auto vlajkami, nálepkami alebo dekoráciami v štýle vášho obľúbeného tímu
 • 🧹 Pripravte si zásuvku čistiacich potrieb, vďaka ktorým bude vaše auto žiariť
 • 🥤 Nezabudnite na osviežujúce nápoje a občerstvenie, ktoré spríjemnia zážitok

Udržiavanie vášho vozidla v zime

❄️ Zima môže byť náročná na vaše vozidlo, a preto je dôležité venovať špeciálnu pozornosť jeho správnej údržbe. Od rozmrazovačov cez ostrekovače až po zimné pneumatiky (čoskoro v ponuke), v Triveo.sk nájdete všetko, čo potrebujete na udržanie svojho auta v perfektnej kondícii aj v tých najchladnejších podmienkach.

Produkty na top stav vášho auta:

 • ❄️ Rozmrazovacie spreje a škrabky na odstránenie ľadu a snehu
 • ☃️ Zimné interiérové a exteriérové vybavenie ako lopata na sneh a rukavice
 • 🥶 Nemrznúce kvapaliny do ostrekovačov a chladiacich systémov
 • 🛞 Zimné pneumatiky a snehové reťaze pre bezpečnú cestu

autochémia a doplnky pre vaše vozidlo

Hokej je viac než šport - je to životný štýl, vášeň a spôsob spájania ľudí. Majstrovstvá sveta 2024 sú perfektnou príležitosťou prežiť túto energiu naplno, či už na cestách alebo v pohodlí domova. V Triveo.sk sme tu pre vás, aby sme zabezpečili, že budete mať všetky potrebné produkty a doplnky na maximálny hokejový zážitok.

🏆 Tak čo vy na to? Prežijete s nami túto hokejovú horúčku naplno? Navštívte náš e-shop Triveo.sk, objavte naše ponuky a pripravte sa na nezabudnuteľnú sezónu plnú gólov, napätia a radosti!

🛒 Prezrite si náš sortiment autopríslušenstva, doplnkov a vychytávok na Triveo.sk a nájdite všetko, čo potrebujete na dokonalý hokejový zážitok na MS 2024! Od batožinových boxov a strešných nosičov až po autokozmetiku a nemrznúce kvapaliny - máme všetko na jednom mieste. Navštívte nás ešte dnes a začnite sa pripravovať na sezónu plnú emócií!